klub_podroznikow

O NAS

Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych na twórcze warsztaty do naszej pracowni z widokiem na Wawel - na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Podzamcze 26. W samym sercu Krakowa, tuż obok siedziby Królów, Wisły i Smoka Wawelskiego :-).

Nasza pracownia to wiele lat doświadczeń, twórczej pasji i wspólnego odkrywania świata sztuki.

Od lat staramy się, aby dziecięcy talent rozwijał się swobodnie do chwili, kiedy będzie umiało przyjąć artystyczne wzorce. Doceniamy znaczenie przyjemności, jakiej doświadczają dzieci, bawiąc się gliną czy farbą.

Tej samej przyjemności mogą spróbować dorośli i poczuć satysfakcję, jaką daje swobodne tworzenie dla relaksu, spełnienia czy wyrażenia wewnętrznych przeżyć. A przy tym staramy się, żeby te chwile przyjemności obcowania z pędzlem, farbami czy gliną były pretekstem do nauki o tym, czym jest sztuka oraz rozmów o postrzeganiu i roli estetyki w naszym otoczeniu.

Pragniemy pokazać świat takim, jakim widzieli go artyści i nowe rodzaje piękna o jakich wcześniej nie śniliśmy.
Idąc śladami wielkich mistrzów, pragniemy nauczyć się od nich spojrzenia, które codzienny widok z okna zmienia w pasjonującą przygodę.
Pokazujemy jak dopasowywać kształty, budować właściwe proporcje, łączyć kolory, dostrzegać różnice w odcieniach i strukturze materii.

Nasze zajęcia i warsztaty prowadzone są przez plastyków, pasjonatów, instruktorów, posiadających przygotowanie pedagogiczne oraz niezmierzone pokłady energii i pomysłowości. Twórczy, rzetelny i doświadczony zespół proponuje autorskie i sprawdzone metody pracy. I co najważniejsze: kochamy sztukę i kochamy dzieci.

e-mail: info@arete-pracownia.pl
telefon: 666 111 120