klub_podroznikow

IMPREZY

Każdy z proponowanych przez nas warsztatów może stać się elementem organizowanej przez Państwa imprezy okolicznościowej ale możemy również zająć się kompleksową obsługą takiej imprezy. Do każdego zadania podchodzimy z pasją i zaangażowaniem - niezależnie od skali i rozmachu projektu. Staramy się realizować Państwa oczekiwania, tworząc projekty, dostosowane do okazji, Państwa możliwości finasowych i oczekiwań. Wraz z zaprzyjaźnionymi plastykami, aktorami i muzykami możemy stworzyć imprezę niepowtarzalną i niezapomnianą. Organizujemy:

 • przyjęcia urodzinowe, imieninowe dla dzieci
 • bale dla dzieci
 • imprezy okolicznościowe: spotkania ze św. Mikołajem, Andrzejki,
  Dzień Dziecka, Dzień Rodziny, Dzień Matki i inne
 • pikniki rodzinne, firmowe
 • warsztaty świąteczne
 • eventy
 • imprezy integracyjne
 • warsztaty artystyczne dla pracowników firm
 • półkolonie, plenery i obozy artystyczne

 • PRZYJĘCIA I BALE DLA DZIECI

  imprezy_urodzinowe
  "Nie to ważne w co się bawić, a jak i co się przy tym myśli i czuje. Można rozumnie bawić się lalką, a głupio i dziecinnie grać w szachy. Można ciekawie i z fantazją bawić się w straż, pociąg, polowanie, w Indian, a bezmyślnie czytać książki."
  Janusz Korczak

  Jeżeli mają Państwo dość przyjęć w tzw. "małpich gajach", gdzie dzieci biegają bezładnie i same organizują sobie zabawę - wystarczy jeden telefon do nas i zorganizujemy przyjęcie, które będzie spełnieniem marzeń Państwa i Państwa dziecka. Nasze imprezy to rozwiajanie zdolności i odkrywanie świata poprzez zabawę i kontakt z rówieśnikami a przy tym niezwykła frajda. Impreza może odbyć się w naszej pracowni, plenerze, u Państwa w domu, siedzibie firmy, przedszkolu lub szkole, do której uczęszczają Państwa dzieci.

  więcej...>>>

  SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

  spotkanie_ze_sw_mikolajem W grudniu święty Mikołaj może pojawić się wszedzie. Może przybyć do Państwa domu, przedszkola, szkoły albo siedziby firmy. Dobrze jest się na przybycie miłego gościa przygotować: można urządzić przyjęcie, nauczyć się piosenki albo w trakcie warsztatów zrobić drobny upominek dla świętego w podziękowaniu za piękne prezenty lub samemu wykonać ozdoby na choinkę i świąteczny stół. Z naszą pomocą wizyta świętego Mikołaja będzie niezapomnianym przeżyciem, nie tylko dla najmłodszych.
  więcej...>>>

  PIKNIKI I EVENTY

  piknik Pierwsze skojarzenie, które mamy gdy słyszymy słowo „piknik”, to koc na trawie, wiklinowy kosz pełen smacznych przekąsek i zabawy na świeżym powietrzu. Podczas pikniku chcemy wypocząć, spędzić czas z bliskimi, dobrze się bawić z dziećmi, przyjaciółmi lub kolegami z pracy. Zapraszamy na piknik z naszą pracownią.
  więcej...>>>

  PÓŁKOLONIE, PLENERY I OBOZY ARTYSTYCZNE

  obozy_artystyczne Odkryj radość ze swoich talentów, wejdź w najgłębsze zakątki swojej artystycznej duszy, baw się z nami sztuką... Znajdź w sobie artystę: malarza, rzeźbiarza, projektanta, lalkarza, aktora... My damy impuls do uruchomienia wyobraźni, wskazówki jak odnaleźć się w świecie plastyki i beztroską, ale kreatywną zabawę.
  więcej...>>>

  ANIMATORZY

  animatorzy Dobry warsztat animatora to: jego pomysły, wiedza, umiejętności oraz "talent do dzieci". Naszym zdaniem dobry animator to taki, który ot tak! potrafi zaproponować conajmniej 10 zabaw, do których nie potrzebne są żadne zabawki ani akcesoria. To osoba, która ma oczy wokół głowy, potrafi słuchać, ma niewyczerpane zasoby kreatywności, energię i pogodę ducha. To osoba, która potrafi przytulić dziecko, kiedy płacze i zdycyplinować, kiedy psoci. To niby proste, ale nie każdy to potrafi.
  więcej...>>>
  e-mail: info@arete-pracownia.pl
  telefon: 666 111 120